dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2016

Przysucha zaprasza na otwarcie wystawy prac Grzegorza Króla.

Przysucha zaprasza na otwarcie wystawy prac Grzegorza Króla.

Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza w najbliższy piątek, 5 sierpnia o godzinie 13.00 na otwarcie wystawy prac Grzegorza Króla – rzeźbiarza z Końskich. Grzegorz Król – to artysta– rzeźbiarz ludowy. Członek Stowarzyszenia Twórców Ludowych od 1982 roku oraz Stowarzyszenia Ars Populi. Urodził się 27 stycznia 1953 roku w Olszówce. Rzeźbi (głównie w drewnie) od czternastego roku życia. Zadebiutował w 1972 roku w konkursie „Mikołaj Kopernik w rzeźbie ludowej” organizowanym przez Muzeum Etnograficzne w Toruniu. Uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Bułgarii, Czechosłowacji.

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w Radomiu.

Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w Radomiu.

Już w tym tygodniu Radom po raz kolejny będzie miał zaszczyt gościć najlepszych pilotów na świecie. Od 4 sierpnia na lotnisku w Sadkowie rozgrywane zostaną Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced. Na zawodach zaprezentuje się ponad 70 zawodników z 18 państw. Będą między innymi piloci z krajów, które nigdy nie pokazywały się w takich mistrzostwach - z Gwatemali, Hong - Kongu i Brazylii. Pierwsi zagraniczni piloci - Rosjanie są już w Radomiu i trenują na Piastowie. W tym roku z szansami na medale jest wyjątkowo silna reprezentacja Polski z dwoma pilotami reprezentującymi Aeroklub Radomski.

Strona 6 z 6 [ « 1 .. 3 4 5 6 ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279960

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska