dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2015

Koncert Papieski w Wierzbicy

Koncert Papieski w Wierzbicy

23 sierpnia w Kościele pw. Św. Stanisława w Wierzbicy odbędzie się koncert Świętemu Janowi Pawłowi II „Ziemia trudnej jedności”. Wystąpią Katarzyna Łaniewska – recytacja (popularna aktorka z serialu Plebania, roli babci Józi oraz niezapomnianej roli Solskiej w dwuczęściowym filmie „Kogel-mogel”) oraz Robert Grudzień – organy (radomianin, solista Filharmonii Lubelskiej).

Zapraszamy na Dożynki Powiatowo-Gminne do Wieniawy.

Zapraszamy na Dożynki Powiatowo-Gminne do Wieniawy.

W ostatnią niedzielę sierpnia zapraszamy Państwa na Dożynki Powiatu Przysuskiego które odbędą się 30 sierpnia 2015 r. w Wieniawie. Na wydarzenie zaprasza Starosta Przysuski Marian Niemirski oraz Wójt Gminy Wieniawa – Krzysztof Sobczak. W programie zaplanowany występy zespołów ludowych, pokaz obrzędów dożynkowych, konkursy, zabawy a także koncerty i występy zespołów: Brathanki, The Postman, Casanowa, Systematic. Imprezie towarzyszyć będzie prezentacja produktów regionalnych, wystawa płodów rolnych oraz prezentacja firm i instytucji związanych z rolnictwem.

Air Show – największe pokazy lotnicze w kraju już w ten weekend w Radomiu

Air Show – największe pokazy lotnicze w kraju już w ten weekend w Radomiu

W najbliższą sobotę i niedzielę w powietrzu i na ziemi zaprezentuje się ok. 260 samolotów, śmigłowców, szybowców, motoparalotni z Polski i 19 innych państw. Z tej liczby 60 statków powietrznych wystawi Aeroklub Polski. Pozostałe maszyny będą wojskowe. Będzie to jedna z największych imprez lotniczych w Europie, po raz pierwszy pokazom lotniczym będzie towarzyszyć prezentacja sprzętu wojskowego oraz firm zbrojeniowych.

Karawana. Wędrujący festiwal sztuki  i animacji 2015

Karawana. Wędrujący festiwal sztuki i animacji 2015

Wędrujący festiwal sztuki Karawana planuje odwiedzić 8 miejscowości województwa mazowieckiego, w których realizowany będzie program artystyczny. To projekt umożliwiający mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego.Już 22 sierpnia zawita do Białobrzeg.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278397

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska