dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2015

Poniedzielski na otwarcie Gombrowicza.

Poniedzielski na otwarcie Gombrowicza.

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni gościom Muzeum Witolda Gombrowicza ponownie udostępni ekspozycję. Na powtórne otwarcie Muzeum proponuje recital Andrzeja Poniedzielskiego. Artysta wystąpi we Wsoli już w najbliższy piątek, 4 września. Jeśli pogoda pozwoli, to wspaniałe wydarzenie artystyczne odbędzie się w plenerze.

Zapraszamy na Dożynki Gminy Zakrzew. 6 września 2015 r.

Zapraszamy na Dożynki Gminy Zakrzew. 6 września 2015 r.

6 września odbędą się Dożynki Gminy Zakrzew połączone z uroczystym otwarciem Muzeum Rycerstwa. Impreza zorganizowana zostanie w Taczowie, gdzie w 2010 roku oddano do użytku kompleks związany z Mikołajem Powałą - słynnym rycerzem i mężem stanu, który odegrał znaczącą rolę w Bitwie pod Grunwaldem. Podczas uroczystości którą rozpocznie o 12.00 uroczysta msza święta, będziemy mogli wysłuchać koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, obejrzeć występ Kabaretu „Paka”, czy też uczestniczyć w zabawie ludowej – przy akompaniamencie muzyki prezentowanej przez kapele ludowe z terenu regionu radomskiego. Na zakończenie dnia organizatorzy zapraszają na dyskotekę.

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach już w ten weekend

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach już w ten weekend

Kozienice zapraszają na Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka, który odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia 2015 r. w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim. Wystąpią Kabaret Neo-Nówka, Ania Rusowicz, oraz zespół LemON. Zapraszamy.

Aktywna wieś - dobre praktyki. Publikacja przedstawiająca efekty wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju przez LGD „Razem dla Radomki” w latach 2009-2015

Aktywna wieś - dobre praktyki. Publikacja przedstawiająca efekty wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju przez LGD „Razem dla Radomki” w latach 2009-2015

Zachęcamy Państwa do lektury publikacji przedstawiającej działalność Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki” w latach 2009-2015. Był to okres w którym staraliśmy się w sposób aktywny dążyć do aktywizacji i rozwoju obszarów wiejskich sześciu gmin położonych na terenie południowego Mazowsza. To dla tych gmin: Jedlińska, Przytyka, Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa i Zakrzewa pozyskaliśmy blisko 12 milionów złotych, dzięki którym udało się zrealizować inicjatywy o wartości wynoszącej ok. 18 milionów złotych.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224027

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska