dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2014

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Wieniawie. 31 sierpnia 2014 r.

Zapraszamy na Dożynki Gminne w Wieniawie. 31 sierpnia 2014 r.

W najbliższą niedzielę 31 sierpnia 2014 r. w Wieniawie odbędą się uroczystości Dożynkowe, które rozpocznie o godzinie 12.00 uroczysta Msza św. w Kościele Parafialnym. Następnie po uroczystym przemarszu rozpoczną się oficjalnie uroczystości dożynkowe. Oprócz tradycyjnego podziękowania za plony i złożenia wieńców dożynkowych uroczystości towarzyszyć będą programy artystyczne, skierowane do dzieci jak i dorosłych. Zaplanowano występy zespołu Maskotki, kabaretu Dobry Wieczór, białoruskiego disco folk Oxide, oraz zespołów Dance oraz Casino.

Święto Plonów – IX Turniej Sołectw w Jedlińsku

Święto Plonów – IX Turniej Sołectw w Jedlińsku

W niedzielę 31 sierpnia 2014 roku w Jedlińsku odbędzie się IX Turniej Sołectw – Święto Plonów. W Turnieju biorą udział mieszkańcy sołectw z terenu gminy Jedlińsk. Uczestnicy Turnieju biorą udział w kilku konkurencjach, z których większość jest związana z życiem i pracą na wsi, np.: dojenie krowy, rzut podkową do celu, plecenie powróseł, toczenie beli siana itp. Turniej jest również doskonałą okazją do zaprezentowania się każdego z sołectw. Poszczególne sołectwa prezentują programy artystyczne, a także stoiska z tradycyjnymi potrawami. Po rozegraniu wszystkich konkurencji zwycięskie sołectwa otrzymują nagrody.

Legendarny muzyk i propagator folkloru Józef Broda Trwa XVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko

Legendarny muzyk i propagator folkloru Józef Broda Trwa XVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko

Potężną dawkę optymizmu i muzyki inspirowanej góralskim folklorem podarowali radomianom Józef Broda, Katarzyna Broda – Firla i Janusz Kohut. Kolejny koncert XVII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom – Orońsko odbył się w kościele ewangelickim w Radomiu.

Zapraszamy na Dni Kowali 2014

Zapraszamy na Dni Kowali 2014

Impreza plenerowa Dni Kowali 2014 odbędzie się w weekend 23-24 sierpnia. Na sobotę zaplanowano rowerowy wyścig MTB, przegląd pieśni i muzyki ludowej „Nuty w Kwiatach”, koncert zespołu „Fanatic” i dyskotekę. W niedzielę głównym punktem programu będzie widowisko historyczne „Bitwa pod Kowalą 1863 i Wielka Wojna w latach 1914-1915”. A tegorocznymi gwiazdami będą wokalistka Ola Wróbel oraz zespoły: Tercet czyli Kwartet i BOYS.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224218

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska