dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2013

Turniej Sołectw już w niedzielę

Turniej Sołectw już w niedzielę

W niedzielę 1 września 2013 roku w Jedlińsku odbędzie się VII Turniej Sołectw – Święto Plonów. W Turnieju biorą udział mieszkańcy sołectw z terenu gminy Jedlińsk. Uczestnicy Turnieju biorą udział w kilku konkurencjach, z których większość jest związana z życiem i pracą na wsi, np.: dojenie krowy, rzut podkową do celu, plecenie powróseł, toczenie beli siana itp. Turniej jest również doskonałą okazją do zaprezentowania się każdego z sołectw. Poszczególne sołectwa prezentują programy artystyczne, a także stoiska z tradycyjnymi potrawami. Po rozegraniu wszystkich konkurencji zwycięskie sołectwa otrzymują nagrody.

Zapraszamy na Dożynki Gminne do Wieniawy. 1 września 2013 r.

Zapraszamy na Dożynki Gminne do Wieniawy. 1 września 2013 r.

Wójt Witold Studziński oraz Rada Gminy w Wieniawie zapraszają na Festyn Dożynkowy w Wieniawie który odbędzie się w najbliższą niedzielę – 1 września. Święto Plonów to doskonała okazja do wspólnego podziękowania za plony, kultywowania regionalnych tradycji i wspólnej radości z owoców pracy rolników i przedsiębiorców.

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 30-31 sierpnia 2013r. w amfiteatrze nad jeziorem kozienickim odbędzie się Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka. Serdecznie zapraszamy !!!

Święto Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej

Święto Chleba w Muzeum Wsi Radomskiej

Pieczywo z różnych regionów kraju, wypiekane według tradycyjnych receptur, zaprezentowane zostanie podczas Ogólnopolskiego Święta Chleba, które w najbliższą niedzielę – 1 września odbędzie się w radomskim skansenie.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216933

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska