dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2012

Święto Wojska Polskiego i Piknik Historyczny na Koniówce

Święto Wojska Polskiego i Piknik Historyczny na Koniówce

Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia obchodzić będziemy uroczyście, ale też radośnie i rodzinnie. Obchody rozpoczną się w południe mszą świętą w Kościele Garnizonowym i Apelem Pamięci. Potem, na Koniówce rozpocznie się Wielki Piknik Rodzinny, którego największą atrakcją będzie widowisko historyczne „Na polu chwały 1920” według scenariusza Przemysława Bednarczyka.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Koncert No Longer Music w Radomiu. 7 sierpnia 2012 r.

Koncert No Longer Music w Radomiu. 7 sierpnia 2012 r.

No Longer Music to amerykańska kapela grająca muzykę, którą można określić jako postgrunge / electropunk. Założona we wczesnych latach '80 w Amsterdamie. Zespół w niezwykle kreatywny sposób łączy podczas występu muzykę i teatr, wyróżniając się tym samym na tle wielu innych zespołów powstałych w tym samym okresie. Ich spontaniczne show porywa tłumy na całym świecie. To właśnie dlatego po tylu latach koncerty No Longer Music wciąż cieszą się dużym powodzeniem.

Koncert odbędzie się już dzisiaj o godzinie 20.00 na Scenie Plenerowej ustawionej na ul. Żeromskiego w Radomiu. Wstęp wolny

Konkurs na logo Papryki Przytyckiej

Konkurs na logo Papryki Przytyckiej

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Razem dla Radomki" zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na logo produktu tradycyjnego „Papryki Przytyckiej”.

Nowa wystawa czasowa w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Nowa wystawa czasowa w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy malarstwa Jerzego Kutkowskiego z kolekcji Muzeum Wsi Radomskiej w Radomu. Ekspozycja odbywa się w roku jubileuszu czterdziestolecia pracy twórczej radomskiego artysty.

Wystawione obrazy podarowane przez Jerzego Kutkowskiego Muzuem Wsi Radomskiej w 2003 r. Kolekcja obejmuje 45 obrazów prezentujących zamknięty już etap twórczości, malowanych w konwencji sztuki nieprofesjonalnej, obrazy inspirowane poezją, portrety znanych postaci w satyrycznym ujęciu, w nurcie realizmu naiwnego oraz malarskie przedstawienia rzeczywistości lat 80-tych XX wieku.

Strona 5 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361286

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska