dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2012

Inscenizacja Bitwy pod Kowalą – 19 sierpnia 2012

Inscenizacja Bitwy pod Kowalą – 19 sierpnia 2012

W najbliższy weekend Gmina Kowala zaprasza nas na 2 wydarzenia. W sobotę wystąpią zespoły folklorystyczne z regionu radomskiego. W niedzielę tradycyjnie odbędzie się widowisko historyczne, nawiązujące do wydarzeń Powstania Styczniowego. Wieczorem na scenie wystąpią zespoły Maxell i Clezmers. Gwiazdą będzie zespół Kombi.

XVII Jarmark Sztuki Ludowej w Iłży

XVII Jarmark Sztuki Ludowej w Iłży

W najbliższą niedzielę w Iłży odbędzie się 18 Jarmark Sztuki Ludowej. Swoje prace zaprezentuje ponad 70 artystów z Mazowsza i z ziemi świętokrzyskiej. Jak co roku na kramach będzie można podziwiać i nabyć cuda z drewna, gliny, wikliny, niepowtarzalne obrazy czy ręcznie tkane kilimy. O ludowy klimat dodatkowo zadbają kapele ludowe, które wystąpią na scenie.

Konkurs na najlepsze zdjęcia „Europa w moim regionie”

Konkurs na najlepsze zdjęcia „Europa w moim regionie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym pod patronatem Dyrekcji Generalnej ds. polityki regionalnej przy Komisji Europejskiej, w ramach inicjatywy "Europa w moim regionie". Konkurs ma na celu wybór najlepszych zdjęć przedstawiających projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich (dot. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności).

Biografia księdza Józefa Gackiego

Biografia księdza Józefa Gackiego

„Jak mało” to tytuł najnowszej publikacji regionalisty Wojciecha Pestki, w której autor przedstawia biografię ks. Józefa Gackiego. Jest to pierwsza biografia poświęcona zasłużonemu kapłanowi, proboszczowi w Jedlni w latach 1839-1876, który był jednym z najwybitniejszych ludzi regionu, znany z wielu publikacji, do których najważniejszych zaliczymy „Jedlnia, w niej kościół i akta obelnego prawa”, „Radom i jego kościoły do końca XVII wieku”, czy „Benedyktyński klasztor św. Krzyża na Łysej Górze”.

Strona 4 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279804

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska