dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2012

Mazowieckie Święto Plonów w Kozienicach

Mazowieckie Święto Plonów w Kozienicach

13 Dożynki Województwa Mazowieckiego odbędą się w dniu 26 sierpnia 2012 r. w Kozienicach.Jest to doskonała okazja do wspólnego podziękowania za plony, kultywowania regionalnych tradycji i wspólnej radości z owoców pracy rolników i przedsiębiorców z naszego regionu. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, oprócz tradycyjnych uroczystości, będzie można także posłuchać dobrej muzyki i zobaczyć występy lokalnych zespołów, a także najsłynniejszego polskiego zespołu ludowego – Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Wszystkich zebranych na pewno rozbawi kabaret Limo. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast zespół Sumptuastic.

Dożynki Powiatu Radomskiego

Dożynki Powiatu Radomskiego

Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk oraz Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek zapraszają na Dożynki Powiatowo Gminne, które odbędą się 26 sierpnia 2012 r. na Boisku Sportowym w Jedlni.

Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku

Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Targi Papryki w Przytyku

19 sierpnia 2012 r. w Przytyku odbędzie się 13 edycja Ogólnopolskich Targów Papryki . Jest to impreza organizowana od 1999 roku z inicjatywy Wójta Gminy Przytyk, Powiatu Radomskiego oraz Prezesa Radomskiej Giełdy Rolnej.

Miejsce organizacji tej imprezy nie jest przypadkowe – albowiem Przytyk wraz z okolicznymi gminami – nazywane są paprykowym zagłębiem. To z tego obszaru pochodzi blisko 80% krajowej produkcji tego smacznego warzywa.

Rodzinna niedziela w Skansenie – Ginące Zawody

Rodzinna niedziela w Skansenie – Ginące Zawody

W niedzielę, 19 sierpnia, Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza na Rodzinną Niedzielę pt. "Ginące zawody". Celem festynu edukacyjnego jest przybliżenie zwiedzającym odchodzących dziś w zapomnienie zawodów i rzemiosł.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279917

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska