dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Sierpień 2012

Zapraszamy na Turniej Sołectw w Jedlińsku. 2 września 2012 r.

Zapraszamy na Turniej Sołectw w Jedlińsku. 2 września 2012 r.

W niedzielę 2 września 2012 roku w Jedlińsku odbędzie się VII Turniej Sołectw – Święto Plonów. W Turnieju biorą udział mieszkańcy sołectw z terenu gminy Jedlińsk. Uczestnicy Turnieju biorą udział w kilku konkurencjach, z których większość jest związana z życiem i pracą na wsi, np.: dojenie krowy, rzut podkową do celu, plecenie powróseł, toczenie beli siana itp.

Turniej jest również doskonałą okazją do zaprezentowania się każdego z sołectw. Poszczególne sołectwa prezentują programy artystyczne, a także stoiska z tradycyjnymi potrawami. Po rozegraniu wszystkich konkurencji zwycięskie sołectwa otrzymują nagrody.

Turawa i Jeziora Turawskie – przewodnik mobilny i drukowany

Turawa i Jeziora Turawskie – przewodnik mobilny i drukowany

Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem mobilnym i drukowanym Turawa i Jeziora Turawskie. Jest to innowacyjny projekt promocyjny Gminy Turawa (woj. Opolskie) które składa się z trzech powiązanych ze sobą narzędzi: przewodnika turystycznego w tradycyjnej (papierowej) formie, strony www light oraz aplikacji mobilnej wykorzystującej GPS na telefony z systemem Android. Wszystkie elementy zostały opracowane w języku polskim i niemieckim.

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach. 24-25 sierpnia 2012 r.

Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach. 24-25 sierpnia 2012 r.

W dniach 24 – 25 sierpnia w Amfiteatrze położonym nad jeziorem kozienickim, po raz dziesiąty odbędzie się Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka, którego organizatorami jest Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury. Podczas tegorocznej edycji czeka nas nie tylko Koncert Galowy Konkursu Piosenki ale również występy popularnych kabaretów i zespołów takich jak T.Love, Neonówka, Partita.

Wspieraj polskie atrakcje w konkursie 6 Cudów Bałtyku

Wspieraj polskie atrakcje w konkursie 6 Cudów Bałtyku

Zachęcamy do oddawania swoich głosów w konkursie na 6 Cudów Bałtyku, w którym w półfinale znalazło się aż 9 polskich atrakcji turystycznych. Na rozpoczynającym się właśnie etapie wybierane będzie sześć atrakcji, które znajdą się w ścisłym finale konkursu.

Polskie atrakcje na które możemy oddawać głosy to: Mazury, Zamek Malborski, Wydmy Słowińskiego Parku Narodowego, Gdańsk, Kanał Elbląski, Kraków, Toruń, Wolin i Puszcza Białowieska.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279769

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska