dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Andrzejkowy Wieczór w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej.

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza Państwa na wieczór pieśni i arii, który odbędzie się w andrzejkowy wieczór, już 30 listopada o 18:00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego.

W programie znajdą się m.in. "Pieśni kurpiowskie Karola Szymanowskiego", utwory Moniuszki, Schuberta, Rachmaninowa, Bizeta i Pucciniego. Wystąpią przed Państwem:
• Anna Terlecka - Kierner - sopran
• Małgorzata Zajączkowska - Warsza - fortepian

Anna Terlecka - Kierner to laureatka nagrody specjalnej im. Marii Fołtyn: dla najbardziej obiecującego polskiego głosu, VIII Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki w Warszawie. Wyróżnienie, w postaci koncertu w sezonie artystycznym R.O.K., zostało ustanowione przez Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka, który chciał w ten sposób upamiętnić działania Marii Fołtyn - onorowego Obywatela Miasta Radomia. Będzie ono przyznawane także w każdej kolejnej edycji Konkursu. Nagrodę w imieniu Prezydenta Miasta Radomia wręczył Maciej Żółtowski - dyrektor naczelny i artystyczny Radomskiej Orkiestry Kameralnej. Anna Terlecka - Kierner urodziła się w 1986 r. W 2011 ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Łodzi. Zadebiutowała w 2009 partią Kleopatry w Juliuszu Cezarze Haendla w Teatrze Wielkim w Łodzi. Regularnie koncertuje i bierze udział w festiwalach w Polsce i Niemczech, wykonując zarówno partie oratoryjne, jak i arie operowe oraz lirykę wokalną.

Ceny biletów:

  • bilet normalny 14zł
  • bilet ulgowy 12 zł
  • karnet na 5 wybranych koncertów 65 zł

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262157

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska