dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Rafa” w Radomiu

Najlepsze żeglarskie piosenki, wspaniały klimat i mnóstwo świetnej muzyki - takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w XXXVI Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Żeglarską „Rafa” w Radomiu. Od roku 2016 organizacją festiwalu zajmuje się Dom Kultury „Idalin”, a program festiwalu, który zacznie się w sobotę, 19 listopada w placówce przy ulicy Bluszczowej 4/6 w Radomiu został rozłożony na dwa dni.

„Rafa” jest jednym z najstarszych festiwali szantowych w Polsce. Twórcą tych spotkań był Roman Dąbrowski, który w 1980 roku zaprosił do Radomia zespół „Stare Dzwony”, co zaowocowało wydaniem pierwszej w Polsce płyty z piosenkami żeglarskimi. MATERIAŁY PODOBNE IRA z Radomia: płyta "My" będzie na winylu W radomskim Domu Kultury "Idalin" odbędzie się III Ogólnopolski Festiwal Lalki i Słowa Turniej tańca break dance "Radomskie Dwójki" na Idalinie w Radomiu Po raz 36 fani szant zjadą do Radomia, aby wziąć udział w konkursie i bawić się przy żeglarskiej muzyce.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278402

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska