dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Polecane publikacje

Prezentujemy Państwu publikacje dotyczące obszaru działania portalu turystycznego W Dolinie Radomki. Są one niebywałym źródłem wiedzy i informacji o lokalnym dziedzictwie. Odnoszą się do spuścizny historycznej, walorów przyrodniczych i kulturowych naszych miast i wsi. W zdecydowanej większości wydawnictwa te powstały dzięki finansowemu wsparciu jednostek samorządu terytorialnego-gmin.

Katalog jest otwarty i będzie na bieżąco uzupełniany. Wybrane publikacje są dostępne w biurze Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”.

Monografia - bank w JedlińskuMuzeum Witolda Gombrowicza we WsoliJedlińsk - Monografia historyczna miejscowości i jej okolic

Zakrzewska Ziemia – Cztery Pory Roku

siec dziedzictwa

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224099

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska