dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Podziel się swoim przepisem na danie regionalne. Zapraszamy do współpracy przy przygotowaniu publikacji „Smaki (Nie) Zapomniane”.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do współpracy przy przygotowaniu publikacji pn. „Smaki (Nie) Zapomniane” w której chcemy przedstawić tradycyjne dania z Mazowsza, które jeszcze nie tak dawno były często serwowane na stołach naszych dziadków, rodziców, a dziś stają się coraz bardziej zapomniane. Pomimo upływu lat, warto do nich wracać, pokazując jak istotne dla nas jest nasze dziedzictwo kulinarne, które jest nie tylko smaczne ale i zdrowe. Zasługuje na to, by je promować i pokazywać jak najszerszemu gronu odbiorców.

W naszej publikacji, chcemy prócz tradycyjnych dań przygotowywanych w codziennej diecie oraz tych „świątecznych” pokazać tradycyjną kuchnię Mazowsza w nowej odsłonie, prezentując również dania inspirujące się na tradycji. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy przy tworzeniu publikacji, zwracając się z prośbą o przesłanie przepisów na Wasze potrawy i dania, wraz z krótkich ich opisem oraz sposobem przygotowania. Mile widziane będą także fotografie przygotowanego dania, które zamieścimy w publikacji. Najciekawsze przepisy opublikujemy w naszej publikacji wraz z podaniem Państwa autorstwa. Wydrukowane egzemplarze publikacji przekażemy również dla osób, które przygotowują przepisy.

Na przesyłanie zgłoszeń czekamy do dnia 26 października 2018 roku. Przepisy prosimy przesłać drogą mailową na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Publikacja przygotowywana jest w ramach realizowanego projektu „Smaki (Nie)Zapomniane” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Szczegółowych informacji o realizowanej inicjatywie udzielają pracownicy LGD „Razem dla Radomki”.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280943

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska