NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Podziel się swoim przepisem na danie regionalne. Zapraszamy do współpracy przy przygotowaniu publikacji „Smaki (Nie) Zapomniane”.

Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do współpracy przy przygotowaniu publikacji pn. „Smaki (Nie) Zapomniane” w której chcemy przedstawić tradycyjne dania z Mazowsza, które jeszcze nie tak dawno były często serwowane na stołach naszych dziadków, rodziców, a dziś stają się coraz bardziej zapomniane. Pomimo upływu lat, warto do nich wracać, pokazując jak istotne dla nas jest nasze dziedzictwo kulinarne, które jest nie tylko smaczne ale i zdrowe. Zasługuje na to, by je promować i pokazywać jak najszerszemu gronu odbiorców.

W naszej publikacji, chcemy prócz tradycyjnych dań przygotowywanych w codziennej diecie oraz tych „świątecznych” pokazać tradycyjną kuchnię Mazowsza w nowej odsłonie, prezentując również dania inspirujące się na tradycji. Dlatego zachęcamy Państwa do współpracy przy tworzeniu publikacji, zwracając się z prośbą o przesłanie przepisów na Wasze potrawy i dania, wraz z krótkich ich opisem oraz sposobem przygotowania. Mile widziane będą także fotografie przygotowanego dania, które zamieścimy w publikacji. Najciekawsze przepisy opublikujemy w naszej publikacji wraz z podaniem Państwa autorstwa. Wydrukowane egzemplarze publikacji przekażemy również dla osób, które przygotowują przepisy.

Na przesyłanie zgłoszeń czekamy do dnia 26 października 2018 roku. Przepisy prosimy przesłać drogą mailową na adres zarzad@razemdlaradomki.pl. Publikacja przygotowywana jest w ramach realizowanego projektu „Smaki (Nie)Zapomniane” dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Szczegółowych informacji o realizowanej inicjatywie udzielają pracownicy LGD „Razem dla Radomki”.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2922980

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska