dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021. LGD -partnerem wydarzenia.

Już w piątek w Przysusze na rozpocznie się Superpuchar Polski kobiet i mężczyzn w siatkówce plażowej. Wydarzenie to dofinansowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”. Lewiatan Beach Ball Przysucha 2021 będzie mieć po raz kolejny rangę Superpucharu Polski. Wystąpią na nim najlepsze w kraju pary siatkarzy i siatkarek.

W tym wszystkim niezwykle ważna jest też pula nagród, ta wśród wszystkich turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski będzie najwyższa.

Turnieje w Przysusze charakteryzuje dbałość o każdy detal oraz zadowolenie uczestników i kibiców odwiedzających wydarzenie. To jednak nie wszystko. Organizatorzy przysuskich zawodów od dawna starają się też, by najważniejsze aspekty turnieju były jak najkorzystniejsze. Mowa tu o finansowej puli nagród, która za każdym razem przyciąga szerokie grono zawodnicze nad zalew Topornia.

To kolejny raz, gdy Lewiatan Mazovia Beach Ball w Przysusze może poszczycić się najwyższą pulą nagród wśród turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski. W tym roku pula finansowa w turnieju głównym o randze Superpucharu Polski to 40 000 zł (20 000 zł – turniej kobiet i 20 000 zł – turniej mężczyzn). Dodatkowo organizator zapewnia nagrody rzeczowe o wartości 5000 zł. Warto przypomnieć, że siatkarki w Przysusze wystąpią po raz drugi w historii miejscowych turniejów Beach Ball.

Rywalizacja w Przysusze wystartuje o godzinie 9:00, w piątek 30 lipca. Zwycięskie pary w turnieju poznamy natomiast w niedzielę wieczorem. Finał kobiet zaplanowano na godzinę 16:00, natomiast dwie najlepsze pary w turnieju mężczyzn o wygraną w Beach Ballu zagrają godzinę później.

W trakcie trwania turnieju w ramach projektu Miasteczko Sportu przygotowano wiele dodatkowych atrakcji. Powstanie Strefa Malucha, w której przez kilka godzin najmłodsi będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Na trochę starszych każdego dnia czekać będą warsztaty siatkarskie, zumba, a także trampoliny i zajęcia fitness. W niedzielę będzie można skorzystać z porad dietetyka i psychologa, a także skorzystać z zajęć nordic walking. Kibice, którzy nie będą mogli na miejscu oglądać zmagań w Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021 będą mieli zapewnione transmisje internetowe z trzech turniejowych boisk.

Wydarzenie dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania w ramach start-upów na inicjatywy turystyczne i kulturalne dla projektu współpracy pn. "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020". 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4261989

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska