NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Zapraszamy na Przystanek Wesele do Przytyka.

Gmina Przytyk zaprasza do udziału w V edycji wielowymiarowej imprezy plenerowej, organizowanej na pamiątkę zawarcia w Przytyku związku małżeńskiego pomiędzy Janem Kochanowskim z Dorotą Podlodowską.
Tegoroczne wydarzenie rozpoczęło się 27 kwietnia i potrwa do 3 maja 2018 r. Na dzisiaj zaplanowano o godzinie 17.00 Wieczór pieśni patriotycznej (kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przytyku)

Główne uroczystości odbędą się 3 maja. O godzinie 10.45 rozpocznie się przemarsz Korowodu Weselnego Jana Kochanowskiego w Dworku w Zameczku, który zakończy się mszą św. w Kościele Parafialnym w Przytyku. Od godziny 15.00 na terenie Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie odbędzie się IV Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Wójt Gminy Przytyk, Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Przytyku, Parafia Rzymskokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Przytyku.

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2770594

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska