dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Program artystyczny „Kuszenie Śmierci”

Wójt Gminy Jedlińsk zaprasza na bezpłatny program artystyczny o charakterze profilaktyki uzależnień pt. „Kuszenie Śmierci”, który odbędzie się 31 stycznia 2017 r. o godz. 10:00 w Publicznym Gimnazjum w Jedlińsku.

Program „Kuszenie Śmierci” to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony przez środowisko „artystyczne”, najpierw w liceum, później na deskach teatru i planie filmowym. Jest to spowiedź artysty, który wiążąc swoje życie ze sceną muzyczną i filmem nigdy nie użył „wspomagaczy”, gdyż twórcze działania tak dalece pochłonęły jego umysł i serce, że zwyczajnie w ich mnogości wygrała wolność od używek i pasja.

Spotkanie z nim jest poznaniem historii człowieka, którego głęboka wiara w wartości płynące z Biblii oraz zauroczenie bogactwem daru jakim jest życie i jego nieprzypadkowość zaprowadziły ku pragnieniu dzielenia się tym z młodym pokoleniem.
Podczas koncertu Lecha Dyblika na sali panuje cisza, skupienie, wszyscy słuchają. Nie ma komentarzy, uwag i docinków. Nikt nie wychodzi w trakcie spotkania. Artysta dobrym słowem i gitarą kreśli ponury obraz rzeczywistości, w której żyje nasza młodzież.

Program pod kątem pedagogicznym, jest przygotowany w konsultacji ze specjalistami, którzy od lat majką do czynienia z problematyką uzależnień, a pod względem artystycznym i wykonawczym stoi na najwyższym poziomie.

Czas trwania programu: ok. 90 min.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278181

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska