dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Powitanie Lata w Domaniowie

Zapraszamy w pierwszy weekend lipca nad zalew w Domaniowie, gdzie tradycyjnie powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To już dziewiąta edycja festynu rodzinnego, którego głównym celem jest promowanie regionu i walorów turystycznych regionu.

Festyn Rodzinny odbędzie się na plaży w Wólce Domaniowskiej, a zainauguruje ją planowany na godz. 13.15 występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Moderato” z Przytyka. Podczas festynu przeprowadzony zostanie pokaz sportów wodnych „Wake GP 2015 Poland by Mastercraft” a także cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem- głównie wśród męskiej części publiczności- wybory Miss Lata Ziemi Radomskiej 2015.

Mając na uwadze potrzeby uczestników tego wydarzenia , organizatorzy przygotowali spektakl „Jaś i Małgosia”, który na deskach domaniowskiej sceny ok. godz. 16.15 zaprezentują aktorzy łódzkiego teatru „Pinokio”. Zanim zaś swoje występy rozpoczną zespoły muzyczne: „Cassino”, „Redox” oraz „Spike”, mężczyźni będą mogli spróbować swoich sił w konkursie przeciągania liny. Już od godz. 9.00 będą natomiast rozgrywane VIII Mistrzostwa Mieszkańców Ziemi Radomskiej w Piłce Plażowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Starosty Radomskiego. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tejże rywalizacji prosimy o dokonanie zgłoszenia- w nieprzekraczalnym terminie do dn. 04.07.2015 r. pod numerem telefonu: 692 010 664.


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278265

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska