dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Powitanie Lata w Domaniowie

Zapraszamy w pierwszy weekend lipca nad zalew w Domaniowie, gdzie tradycyjnie powitamy lato. Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Radomiu, wspólnie ze Związkiem Gmin Radomka. To już ósma edycja festynu rodzinnego, którego głównym celem jest promowanie regionu i walorów turystycznych regionu.

VIII Festyn Rodzinny odbędzie się na plaży w Wólce Domaniowskiej. Wydarzenie rozpocznie o godzinie 13.15 występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Przytyka. W godzinach wieczornych zaprezentują się zespoły Cassino i After Party. Uczestnicy wybiorą również Miss Lata Ziemi Radomskiej, a także będą mogli kibicować zawodnikom startującym w Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – dla których przygotowano spektakl teatralny „Poezja uczy, poezja bawi, zabawy i gry animacyjne.

Imprezie towarzyszyć będą pokazy Wake GP. Wystartują w niej najlepsi zawodnicy wakeboardingu w Polsce. Impreza Wake GP jest największa imprezą tego typu, promującą sporty wodne w Polsce. Starannie wyselekcjonowani uczestnicy sprawią, że wydarzanie to pozostanie na długo w pamięci uczestników. Jak zapowiadają organizatorzy – podczas trzydniowej imprezy która rozpocznie się w piątek 4 lipca będziemy mogli podziwiać najlepszych zawodników z Europy, Afryki i Ameryki, którzy powalczą o trzy nagrody w wysokości 1500, 800 i 400 euro, a na ekscytujące starcie z falami porwą ich specjalnie dostarczone łodzie Master Craft. Relacje z imprez na żywo poprowadzą redaktorzy Antyradia. Rozgrzane do białości emocje można będzie ochłodzić podczas towarzyszącego imprezie Festiwalu Sportów Wodnych.

Serdecznie zapraszamy


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279665

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska