dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Spotkajmy się na Żeromskiego

W ostatnią niedzielę na Scenie przed Urzędem Miejskim w Radomiu wystąpiło trzech tenorów... Również i następny koncert z cyklu "Spotkajmy się na Żeromskiego" (28 lipca) upłynie pod szczęśliwą trójką. Na scenie pojawi się siedmiu wspaniałych (muzyków i dziennikarzy), którzy razem tworzą porywający do tańca zespół Poparzeni Kawą Trzy.

W skład zespołu wchodzą: Wojciech Jagielski i Mariusz Gierszewski (obaj Radio Zet), Roman Osica i Krzysztof Zasada (obaj RMF FM), Marian Hilla (Eska Rock), Krzysztof Tomaszewski i Jacek Kret. Umuzykalnieni dziennikarze grają nie tylko do tańca. W niedzielny wieczór mieszkańcy Radomia będą mogli posłuchać muzycznej mieszanki ska, rocka, punku i swingu, głównie z tekstami Rafała Bryndala. Wiele skocznych, żywiołowych i odważnych piosenek będzie podczas czwartego koncertu z cyklu"Spotkajmy się na Żeromskiego". Organizatorem koncertu jest MOK Amfiteatr.

Na koncert obowiązuje wstęp wolny. O 19:00 spotkajmy się na Żeromskiego!


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278374

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska