dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Poniedzielski na otwarcie Gombrowicza.

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni gościom Muzeum Witolda Gombrowicza ponownie udostępni ekspozycję. Na powtórne otwarcie Muzeum proponuje recital Andrzeja Poniedzielskiego. Artysta wystąpi we Wsoli już w najbliższy piątek, 4 września. Jeśli pogoda pozwoli, to wspaniałe wydarzenie artystyczne odbędzie się w plenerze.

Andrzej Poniedzielski obchodził niedawno swój podwójny jubileusz: 60-lecie urodzin i 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydał płytę zatytułowaną „Life?” i właśnie program z tej płyty wykona w czasie koncertu w Muzeum Witolda Gombrowicza. Jak zwykle podczas spotkania z tym artystą jednego można być pewnym: że nie zabraknie inteligentnego humoru.

Zapraszamy zatem do Wsoli już 4 września (piątek) o godzinie 18.30. WSTĘP WOLNY!!! Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli autobusem MPK: odjazd z przystanku Chrobrego / Czysta (kier. Michałów)- godz. 18.00, powrót po koncercie, około 20.30.
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278249

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska