dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Spotkanie z Jackiem Podsiadło we Wsoli

O tym, „dlaczego ludzie raczej nie lubią wierszy” z poetą Jackiem Podsiadło rozmawiać będzie Anna Spólna. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Witolda Gombrowicza 19 marca 2017 roku o godz. 17.00.
Jacek Podsiadło to jeden z najważniejszych poetów urodzonych w latach 60. Jego wiersze bywają intymnym wyznaniem, wyrazistym obrazkiem obyczajowym, manifestem zbuntowanego anarchisty, zapisem kontemplacji. Jest wirtuozem formy. Wielokrotnie nagradzany i tłumaczony, trzyma się jednak z daleka od literackiego establishmentu.

Wydał ostatnio książkę „Włos Bregueta” i dwutomowe „Wiersze. Wszystkie”, spotkanie będzie więc okazją zarówno do spojrzenia na jego drogę twórczą jako całość, jak do rozmowy o tym, co dziś porusza emocje i wyobraźnię pisarza.

A patronował nam będzie Gombrowicz jako autor przewrotnego szkicu „Przeciw poetom”. Zapraszamy do Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli 19 marca o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli: zbiórka na przystanku Chrobrego/Czysta (kierunek Michałów) o godz. 16.20. Powrót po spotkaniu, około 18.30.

Na zdjęciu hol w Muzeum Witolda Gombrowicza, fot. Błażej Krajczewski. Źródło: Muzeum Gombrowicza

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281116

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska