dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną.

18 czerwca rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu współpracy, na który uzyskaliśmy 195 000,00 zł dofinansowania ze środków unijnych. Partnerami projektu są lokalne grupy działania: Puszcza Kozienicka oraz Dziedzictwo i Rozwój.

Celem realizowanej inicjatywy jest promocja obszaru południowej części Województwa Mazowieckiego, podniesienie atrakcyjności turystycznej obszarów LGD poprzez wykorzystanie ich walorów przyrodniczych, kulturowych i historycznych. Chcemy promować walory turystyczne i kulturalne naszych gmin, budować i promować markę tego obszaru w oparciu o lokalne zasoby.

W ramach działań realizowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” przeprowadziliśmy na przestrzeni miesiąca czerwca i lipca 2021 r. konkurs na wsparcie stat-upów – czyli inicjatyw turystycznych i kulturalnych. Dzięki temu działaniu udało nam się dofinansować 16 projektów kwotą 90 000,00 zł – o których realizacji na bieżąco informujemy na naszych stronach internetowych.

Kolejne zaplanowane działania to m.in.
- opracowanie i wydruk przewodnika po szlakach rowerowych obszaru LGD „Razem dla Radomki”,
- opracowanie mapy interaktywnej obszaru LGD „Razem dla Radomki”,
- opracowanie szlaku Kochanowskich wraz z przygotowaniem publikacji,
- organizacja licznych wydarzeń turystycznych i kulturalnych (w tym potańcówek, przeglądów muzyki ludowej, rajdów nornic walking, spływów kajakowych, wyjazdów studyjnych, szkoleń promujących turystykę aktywną, organizacja konferencji podsumowującej projekt.
- opracowanie materiałów promocyjnych i gadżetów promujących turystykę obszaru,
- przebudowana strony promującej turystykę www.wdolinieradomki.pl
- promocja branży turystycznej obszaru LGD.
- opracowanie przewodnika turystycznego – promującego walory turystyczne Południowego Mazowsza.

Realizacja projektu pn. . "Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020".

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224134

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska