dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Międzygminny Piknik Ekologiczny i Dzień Sąsiada w Jedlance.

Serdecznie zapraszamy na Międzygminny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się w dniu 05 października 2014 r. przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlance gmina Jedlińsk, rozpoczęcie imprezy o godz. 1300. Imprezie towarzyszyć będzie inicjatywa "Dzien Śąsiada" organizowana przez Stowarzyszenie "Razem dla Radomki" wspólnie z Stowarzyszeniem "Perspektywy" z Jedlanki, finansowana ze środków unijnych w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 207-2014 r.

Piknik Ekologiczny to impreza, której głównym celem jest: kształtowanie świadomości ekologicznej społeczeństwa z terenów związku, zwrócenie uwagi na problemy związane z gospodarką odpadową oraz edukacja ekologiczna i integracja całych rodzin. Zaplanowaliśmy także akcję pt. ,,Drzewko za surowiec wtórny’’. W ramach tej akcji zostaną rozdane sadzonki drzewek dla każdego beneficjenta, który przyniesie surowiec wtórny (makulaturę, szkło, baterie, złom oraz elektroodpady itp.) otrzyma sadzonkę drzewka. Podczas realizowanej inicjatywy zostanie zorganizowana również partnerska impreza promocyjna „Stowarzyszenia Razem dla Radomki” oraz Stowarzyszenie „Perspektywy” z Jedlanki. Dzień Sąsiada to impreza integrująca społeczność lokalną Jedlanki oraz gminy Jedlińsk, podczas której organizowane są gry i zabawy, koncerty oraz inne wydarzenia i atrakcje artystyczne. Impreza współorganizowana jest przez Stowarzyszenie „Perspektywy” z Jedlanki. W trakcie inicjatywy wystąpią zespoły ludowe: Braci Tarnowskich, Kapela Jana Wochniaka z Wieniawy a także młodzieżowy zespół „Wolanianki” z Wolanowa.

W ramach zbiórki przyjmuje się następujące zasady wydawania sadzonek w zamian za dostarczone surowce, minimum:
Jedna sadzonka - za 20 opakowań szklanych (słoiki, butelki itp.)
Jedna sadzonka - za 10 kg makulatury (gazety, książki, zeszyty itp.)
Jedna sadzonka - za 30 butelek plastikowych
Jedna sadzonka - za 20 puszek aluminiowych
Jedna sadzonka - za 30 zużytych baterii
Jedna sadzonka - za 1 duży sprzęt elektryczny, elektroniczny lub 3 małe

Każda uprawniona osoba może otrzymać tylko jedną sadzonkę drzewka.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
05 październik 2014r. – PSP w Jedlance.
Początek o godz. 1300


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281159

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska