dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2016

Zapraszamy do lektury 76 numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Zapraszamy do lektury 76 numeru Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury nowego numeru Biuletynu Informacyjnego, w który przedstawiamy najciekawsze inicjatywy realizowane przez nasze Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” oraz przez naszych partnerów.

Radomski Festiwal Jazzowy.

Radomski Festiwal Jazzowy.

W piątek 21 października rozpoczął się 15 Radomski Festiwal Jazzowy, podczas którego w sześć muzycznych wieczorów w radomskiej Galerii Łaźnia przy ul. Żeromskiego możemy podziwiać występów różnorodnych wykonawców.

Trwa 12 Festiwal Gombrowiczowski. Zapraszamy!

Trwa 12 Festiwal Gombrowiczowski. Zapraszamy!

Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski to od ponad dwudziestu lat jedna z ciekawszych wizytówek polskiego życia teatralnego. Festiwal powstał w 1993 r. z inicjatywy Wojciecha Kępczyńskiego ówczesnego Dyrektora Teatru Powszechnego w Radomiu. Wydarzenia o charakterze interdyscyplinarnym, łączące teatr, naukę, krytykę, publicystykę, sztuki plastyczne, muzykę, film odbywają się co dwa lata. Ideą organizatorów było stworzenie międzynarodowego, wielokulturowego forum wymiany myśli, doświadczeń, interpretacji, a także postawienie na nowo problemu Gombrowicza, problemu czytania i odczytania jego dzieła. Trzy pierwsze edycje odbyły się pod patronatem Rity Gombrowicz.

Zaproszenie do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowcych dla projektu „Skuteczne NGOsy – rozwój wiejskich organizacji pozarządowych.

Zaproszenie do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowcych dla projektu „Skuteczne NGOsy – rozwój wiejskich organizacji pozarządowych.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza Państwa do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach e-learningowych w oferowanych w ramach projektu „Skuteczne NGOsy – rozwój wiejskich organizacji pozarządowych”, który skierowany jest do członków organizacji pozarządowych, osób indywidualnych - liderów środowisk wiejskich, przedstawicieli grup nieformalnych/grup inicjatywnych działających w środowisku wiejskim, którzy z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnianiem lub podwyższaniem swoich kwalifikacji i umiejętności społecznych.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216955

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska