dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2015

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2015 już za miesiąc

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2015 już za miesiąc

To jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, które pozwala na dotarcie do odbiorców branżowych jak i klientów indywidualnych, promując przy tym Polskę na arenie międzynarodowej. Zwiedzający targi będą mogli znaleźć wiele wakacyjnych inspiracji. Wyjątkowość Targów TT Warsaw polega na tym, że w jednym miejscu i czasie polskie i zagraniczne podmioty branży turystycznej mogą spotkać się na płaszczyźnie biznesowej, nawiązując między sobą cenne kontakty handlowe. Mają szansę zaistnieć tak na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, zaprezentować, a przede wszystkim sprzedać swoją ofertę zarówno touroperatorom, agentom turystycznym, przedstawicielom sektora MICE, jak i odbiorcom indywidualnym.

Koncert z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 8 listopada w Wieniawie.

Koncert z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 8 listopada w Wieniawie.

Serdecznie Zapraszamy 8 listopada do Gminnego Ośrodka Kultury w Wieniawie na uroczystość Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Program artystyczny rozpocznie się o godzinie 16:00. Na naszej scenie wystąpią soliści Polskich Teatrów Operowych.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej w Radomiu rozpoczęty.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej w Radomiu rozpoczęty.

W czwartek, 22 października rozpoczęła się XIX edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia. To ceniona przez znawców impreza, która przypomina, że z Radomia pochodzi jeden z największych i najbardziej oryginalnych muzyków Europy!

Spektakl Separacja w Jedlińskim Centrum Kultury w czwartek

Spektakl Separacja w Jedlińskim Centrum Kultury w czwartek

W czwartek 22 października o godzinie 18:15 Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku będzie gościło aktorów Krakowskiej Sceny "RODE", wystawią oni farsę pt. "SEPARACJA?", której autorem jest Mariusz Marczyk. Sztuka opowiada o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą prawie ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna i Patryk wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata. Zarzuty są śmieszne i banalne, ale wobec nie dających się okiełznać emocji, dają asumpt do podjęcia decyzji o separacji.

Strona 1 z 4 [ 1 2 3 4 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216890

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska