dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2014

Gombrowicz  z przodu i z tyłu. Międzynarodowa konferencja naukowa we Wsoli i w Radomiu.

Gombrowicz z przodu i z tyłu. Międzynarodowa konferencja naukowa we Wsoli i w Radomiu.

Gombrowicz z przodu, z tyłu, z boku, z dystansu i z bliska. Pod patronatem i z udziałem Rity Gombrowicz. Blisko 60 uczestników z dziewięciu krajów, 50 referatów, dwie debaty i mnóstwo okazji do rozmowy. Na trzydniową konferencję naukową (od 20 do 22 października) we Wsoli i w Radomiu zapraszają organizatorzy: Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli (oddział warszawskiego Muzeum Literatury) oraz radomski Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny. Konferencja przygotowana została we współpracy z radomskim Teatrem Powszechnym, organizatorem odbywającego się równolegle Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego.

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza od 17 października na wystawę Węgierskie pomniki pamięci (fejfa hungaricum).

Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza od 17 października na wystawę Węgierskie pomniki pamięci (fejfa hungaricum).

Wystawa przedstawiać będzie współczesne przykłady pomników pamięci oraz fotografie zabytkowych i historycznych nagrobków słupowych. Charakterystyczne dla węgierskich cmentarzy protestanckich drewniane nagrobki słupowe, zwane fejfa, są jednymi z najbardziej interesujących przykładów sztuki ludowej. Nawiązują do prastarej tradycji, ale zwyczaj ich stawiania upowszechnił się w XVII wieku.

13 Radomski Festiwal Jazzowy – 17.10-07.11.2014 r.

13 Radomski Festiwal Jazzowy – 17.10-07.11.2014 r.

Już 17 października (piątek) chorzy na bluesa radomianie wzywani są do Łaźni! A tam klasycy polskiego bluesa - Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa! A kolejny koncert odbędzie się 24 października o godz. 18.00. Wówczas zagra Zespół Ajagore. AJAGORE to formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band.

Otwarcie nowego stadionu lekkoatletycznego w Wieniawie.

Otwarcie nowego stadionu lekkoatletycznego w Wieniawie.

Wójt Gminy Wieniawa serdecznie zaprasza na otwarcie nowego stadionu lekkoatletycznego w Wieniawie, który odbędzie się w środę 15 października o godzinie 15.00. Wydarzeniu towarzyszyć będzie mecz pomiędzy drużyną miejscowego Chojniaka Wieniawa a jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w naszym kraju – Lecha Poznań

Strona 3 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279856

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska