dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2014

"Non Omnis Moriar" - koncert z okazji Święta Zmarłych w Łaźni w Radomiu

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza 4 listopada o godz. 18:00 na koncert "Non Omnis Moriar" z okazji Święta Zmarłych. Teatr "Proscenium" przedstawi koncert pt. "Non omnis moriar" poświęcony ludziom radomskiej kultury, którzy odeszli w latach 2012 - 2014. Są to osoby, które pozostawiły po sobie znaczące dokonania: muzycy, malarze, dziennikarze, rzeźbiarze, aktorzy, nauczyciele, osoby duchowne.

Zapraszamy na wystawę fotograficzną „Jedna ulica. Tysiąc wspomnień” do Wieniawy.

Zapraszamy na wystawę fotograficzną „Jedna ulica. Tysiąc wspomnień” do Wieniawy.

Wystawa fotograficzna „Jedna ulica. Tysiąc wspomnień” została przygotowana przez amatorów-fotografików – uczestników projektu „Zderzenie pokoleń. Seniorzy i młodzi na rzecz edukacji kulturowej”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Osób Starszych. Projekt ten oferuje szereg warsztatów skierowanych do osób w wieku 60+, jak również młodzieży w wieku od 10 do 18 lat, mieszkańców trzech gmin wiejskich: Jedlińska, Przytyka i Wieniawy.

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt: Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt: Południowe Mazowsze - Marką Turystyczną

Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój” wspólnie z Lokalną Grupą Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję kończącą projekt współpracy „Południowe Mazowsze – Marką Turystyczną” realizowany w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Konferencja odbędzie się w dniu 24 października 2014 r. o godzinie 14:00 w Sali Konferencyjnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie n/Wisłą

Zapraszamy na XI Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski

Zapraszamy na XI Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu zaprasza na XI Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski, który potrwa jeszcze do soboty.

Strona 2 z 5 [ « 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262192

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska