NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2013

Ostatnie dni wystawy Magdaleny Abakanowicz w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku!

Ostatnie dni wystawy Magdaleny Abakanowicz w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku!

Tylko do 3 listopada mogą Państwo obejrzeć w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku - wystawę prac Magdaleny Abakanowicz zatytułowaną „Retrospektywa” Najstarsze prace pochodzą z lat 70. XX w., najmłodsze powstały na początku XXI w. Wystawa czynna będzie do 3 listopada.

Mamy już milion odwiedzin!

Mamy już milion odwiedzin!

Dziękujemy Państwu za tak liczne wsparcie i zainteresowanie naszą stroną www.razemdlaradomki.pl, którą staramy się tworzyć dla Was. Ten milion odwiedzin naszej witryny internetowej uzyskany na przestrzeni 4 lat – jest dla nas istotnym wyróżnieniem, doceniających naszą dotychczasową pracę, jednocześnie stanowiącą mobilizację do dalszego rozwoju, wdrażania nowych rozwiązań i technologii tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i w sposób efektywny docierać z informacjami do mieszkańców naszego regionu!

Koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany w Radomskiej Łaźni!

Koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany w Radomskiej Łaźni!

Już 3 listopada o godzinie 18:00 w ramach 12. Radomskiego Festiwalu Jazzowego odbędzie się koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany. W siedzibie głównej radomskiej ŁAŹNI wystąpi przed Państwem trio złożone z gwiazd polskiego jazzu: Karolak - Muniak - Czerwiński. Przez ostatnie dziesięciolecia, swą obecnością na scenie, charyzmą i talentem tworzyli historię tego gatunku muzyki. Nie sposób zliczyć wszystkich dokonań artystycznych, koncertów, nagranych płyt, napisanych kompozycji.

Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw. LGD "Razem dla Radomki" w miesiącu listopadzie zaprezentuje bezpłatnie przedsiębiorstwa, inicjatywy, wydarzenia i produkty związane z przedsiębiorczością na swoich stronach internetowych.

Strona 1 z 7 [ 1 2 3 4 .. 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2972959

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska