dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2012

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie”

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie”

W dniach od 15 do 21 października br. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. "Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw". W tym okresie prezentujemy przedsiębiorstwa - lokalnych liderów - z obszaru gmin tworzących Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki". W dniu dzisiejszym przedstawiamy Państwu Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie”, która oferuje nam spływy kajakowe rzekami Pilicą, Drzewiczką i Radomką.

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Złoty Karpik

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Złoty Karpik

W dniach od 15 do 21 października br. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. "Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw". W tym okresie prezentujemy przedsiębiorstwa - lokalnych liderów - z obszaru gmin tworzących Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki". W dniu dzisiejszym przedstawiamy Państwu kolejny ciekawy obiekt noclegowy położony w dolinie Radomki. Gospodarstwo agroturystyczno-rybackie „Złoty Karpik” znajduje się w Gwarku, w gminie Przysucha.

X Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski w Radomiu

X Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski w Radomiu

Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski to jeden z najważniejszych polskich festiwali teatralnych. Impreza, która od początku swojego istnienia ma charakter interdyscyplinarny, łączący teatr, naukę, krytykę, sztuki plastyczne, muzykę i film w tym roku odbędzie się w dniach: 20-26 października w Radomiu

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Pałac Domaniowski

Europejski Tydzień Małych i Dużych Przedsiębiorstw: Pałac Domaniowski

W dniach od 15 do 21 października br. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W tym okresie zamierzamy prezentować przedsiębiorstwa - lokalnych liderów rozwoju, z obszaru gmin tworzących nasze Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki”. Dzisiaj przedstawiamy jeden z najnowszych i najnowocześniejszych obiektów w regionie - Pałac Domaniowski.

Strona 3 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278258

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska