dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2012

Koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej "Mistrz i Alicja"

"Mistrz i Alicja” to tytuł koncertu, na który Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza w sobotę, 27 października. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Urzędu Miasta, o godzinie 18. W programie: Bela Bartók: Rumuńskie tańce ludowe w opracowaniu Vadima Brodskiego, Wolfgang Amadeusz Mozart: Symfonia Koncertująca Es-dur KV 364, Wolfgang Amadeusz Mozart: I Symfonia KV 16 oraz Józef Haydn: 49. Symfonia La Passione

Imieniny Pana Jana z nagrodą Polskiej Organizacji Turystycznej.

Imieniny Pana Jana z nagrodą Polskiej Organizacji Turystycznej.

Imieniny Pana Jana - impreza organizowana już od 33 lat w Zwoleniu, dedykowana Synowi Ziemi Zwoleńskiej – Janowi Kochanowskiemu - zdobyła tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego woj. mazowieckiego. Serdecznie gratulujemy!

Rozpoczynamy nabory wniosków w zakresie działań: Odnowa i Rozwój Wsi, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Małe Projekty!

Rozpoczynamy nabory wniosków w zakresie działań: Odnowa i Rozwój Wsi, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Małe Projekty!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" Programu Rozwoju Obszarów wiejskich w zakresie: Tworzenie i Rozwój Mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej,Małe Projekty oraz Odnowa i Rozwój Wsi.

XXV Radomskie Dni Techniki 22-26 października 2012 r.

XXV Radomskie Dni Techniki 22-26 października 2012 r.

Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT serdecznie zaprasza na uroczystą inaugurację i cykl imprez odbywających się w podczas XXV Radomskich Dni Techniki. Wśród najciekawszych tematów zaplanowano m.in. prezentacje planów funkcjonowania lotniska cywilnego w Radomiu, degustację produktów spożywczych i zwiedzanie uniwersyteckich laboratoriów, wyjazdy studyjne, wręczenie nagród Radomski Laur Techniki.

Strona 2 z 6 [ « 1 2 3 4 5 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279888

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska