NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Październik 2012

Zapraszamy na spotkania informacyjne projektu E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach

Zapraszamy na spotkania informacyjne projektu E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” z siedzibą w Radomiu oraz partnerzy Powiat Przysuski, Powiat Radomski, Powiat Szydłowiecki i Powiat Zwoleński zapraszają na cykl bezpłatnych spotkań aktywizujących w ramach projektu „E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”. Jest to projekt skierowany do osób, które chcą podnieść swoje kompetencje, organizacji w której działają, czy też do osób które chcą założyć stowarzyszenie, a także podejmować inicjatywy na rzecz rozwoju swojej „Małej Ojczyzny!”.

Przypominamy o konkursie LGD na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorancką

Przypominamy o konkursie LGD na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorancką

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorancką poświęconą tematyce gmin tworzących Lokalną Grupę Działania "Razem dla Radomki": Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Dla laureatów konkursu (trzech - po jednym w każdej kategorii) przeznaczone są atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości: 1000,00 zł za najlepszą pracę licencjacką, 2000,00 zł za najlepszą pracę magisterską, 3000,00 zł za najlepszą pracę doktorską.

Wieczór poetycki w Wolanowie

Wieczór poetycki w Wolanowie

Gminne Centrum Kultury w Wolanowie serdecznie zaprasza dzisiaj, na godzinę 16.00 na wieczór poetycki poświęcony pamięci i twórczości Agnieszki Osieckiej.

 A to był Gombrowicz

A to był Gombrowicz

A to był Gombrowicz to tytuł książki Dominiki Świątkowskiej, stanowiącej owoc kilkuletniej pracy badawczej, redaktorskiej, a także reporterskiej, zawiera starannie opracowane wspomnienia o Jerzym Gombrowicz – starszym bracie Witolda Gombrowicza.

Strona 1 z 6 [ 1 2 3 4 .. 6 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2972989

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska