NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Dwór Zbożenna

dwór zbożenna

Dwór Zbożenna jest to centrum szkoleniowo- wypoczynkowe znajdujące się w miejscowości Zbożenna .Jest to zabytkowy obiekt wielokrotnie odrestaurowywany. Swój ostateczny kształt, którym może pochwalić się obecnie uzyskał w latach 20 ubiegłego wieku. Niewątpliwie jego atutem jest park, który go otacza o powierzchni ok. 5 ha oraz stawy rybne, które się w nim znajdują.

W części hotelowej obiekt oferuje 49 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. W pokojach tradycja miesza się z nowoczesnością, dlatego w każdym pokoju można znaleźć łazienkę, TV, telefon oraz Internet.

W części restauracyjnej można liczyć na doskonałą kuchnię i miłą obsługę. W tym stylowym wnętrzu, przyciągającym swą oryginalnością i elegancją można spędzić tam czas, który na zawsze pozostanie w pamięci.

Dwór Zbożenna to również atrakcyjne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych czy konferencji. Do dyspozycji gości są 2 sale konferencyjne na 60 osób każda i 4 sale restauracyjne na 150 osób łącznie.

Po więcej informacji zapraszamy na www.dworzbozenna.pl
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2923002

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska