dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Dwór Zbożenna

dwór zbożenna

Dwór Zbożenna jest to centrum szkoleniowo- wypoczynkowe znajdujące się w miejscowości Zbożenna .Jest to zabytkowy obiekt wielokrotnie odrestaurowywany. Swój ostateczny kształt, którym może pochwalić się obecnie uzyskał w latach 20 ubiegłego wieku. Niewątpliwie jego atutem jest park, który go otacza o powierzchni ok. 5 ha oraz stawy rybne, które się w nim znajdują.

W części hotelowej obiekt oferuje 49 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. W pokojach tradycja miesza się z nowoczesnością, dlatego w każdym pokoju można znaleźć łazienkę, TV, telefon oraz Internet.

W części restauracyjnej można liczyć na doskonałą kuchnię i miłą obsługę. W tym stylowym wnętrzu, przyciągającym swą oryginalnością i elegancją można spędzić tam czas, który na zawsze pozostanie w pamięci.

Dwór Zbożenna to również atrakcyjne miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych czy konferencji. Do dyspozycji gości są 2 sale konferencyjne na 60 osób każda i 4 sale restauracyjne na 150 osób łącznie.

Po więcej informacji zapraszamy na www.dworzbozenna.pl
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224059

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska