dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy w Domaniowie

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. W tej inicjatywie uczestniczy również Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, która na łamach swoich serwisów internetowych w miesiącu listopadzie prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z branżą turystyczną. Dziś przedstawiamy ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy w Domaniowie

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy położony jest nad zalewem z Domaniowie, w dolinie Radomki. Na terenie ośrodka można skorzystać zarówno z domków letniskowych jak i sali konferencyjnej.

Domki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego w Domaniowie. Malownicze położenie i swoisty mikroklimat stwarzają doskonałe warunki do regeneracji sił lub aktywnego wypoczynku. Ośrodek składa się z trzech 4 –osobowych drewnianych domków letniskowych o pow. 41 m2 wraz z tarasem o pow. 8,7m2. Domki są w pełni wyposażone – posiadają aneks kuchenny (kuchnia gazowa, lodówka, zlewozmywak, naczynia stołowe i kuchenne, czajnik elektryczny, piekarnik elektryczny, stół i 4 krzesła) oraz łazienka i wc. Ośrodek jest ogrodzony, miejsca parkingowe znajdują się przy każdym domku.

Sala konferencyjna posiada 35 miejsc. Istnieje możliwość organizacji w tym miejscu narad oraz szkoleń przez cały rok.

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy w Domaniowie
26-650 Przytyk, Wólka Domaniowska 27
Telefon: 48 326-11-42

Strona internetowa: http://archiwum.wzmiuw.waw.pl/turystyka.html


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4360971

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska