dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 

Najwieksze z polskich województw to region niezwykle atrakcyjny turystycznie. Mozna tu znalezc wielowiekowe zabytki, malownicze krajobrazy i barwny folklor. To na Mazowszu jest najdłuzszy brukowany rynek w Europie i najstarsza szkoła w Polsce, porównywana do francuskiego Verdun twierdza i najwieksza kolekcja sztuki secesyjnej w kraju. Nie brakuje tu takze cennej przyrody, z wpisanym na liste UNESCO Kampinoskim Parkiem Narodowym na czele. Turystów przyciagaja równiez lesne krajobrazy pradawnych puszcz, oraz rzeki i jeziora wprost idealne na wodne przygody. Miłosnikom dobrej kuchni polecaja sie mazowieckie kulinaria. Wiele atrakcji połaczonych jest szlakami turystycznymi, równiez tematycznymi,
jak Szlak Ksiazat Mazowieckich, Szlak Bitwy Warszawskiej, Szlak Chopinowski, Skarbiec Mazowiecki, W kregu dziedzictwa zydowskiego czy Mazowsze na Filmowo. Podazanie nimi to doskonały sposób na poznawanie regionu połaczone z aktywnym wypoczynkiem.

Oddajemy w Panstwa rece przewodnik po naszym regionie, który – wierzymy w to – bedzie dla Panstwa inspiracja, rekomendacja i zacheta do podrózowania po Mazowszu.

Pobierz przewodnik

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262162

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska