NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Noc Muzeów w Skansenie

Dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, Pani Ilona Jaroszek-Nowak zaprasza do odwiedzenia radomskiego skansenu podczas tegorocznej Nocy Muzeów.

Nieodłącznym elementem tego wydarzenia jest potańcówka, a tym razem będzie wyjątkowo, bo zagrają dwie kapele. 19 maja 2018 (sobota) będziemy bawili się przy muzyce kapeli Michała Fokta z Ostrołęki oraz kapeli Tomasza Stachury z Grabowej.
Informujemy, że MZDiK Radom uruchomi dwie bezpłatne linie autobusowe, które dowiozą radomian do naszego Muzeum. Autobusy będą kursowały od godz. 18:00, aż do zakończenia wydarzenia, czyli do 1:00 w nocy.
Noc Muzeów 2018 zaplanowana jest na noc z soboty na niedzielę. Tego wieczora do skansenu dowiozą Państwa specjalne linie autobusowe: 100 i 101. Autobus będą kursowały co pół godziny.
Na wydarzenie obowiązuje bilet wstępu w wysokości 1 zł.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2019 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 2810497

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska