dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Noc Muzeów 2013 – Jubileusz 90 lecia Muzeum im. Jacka Malczewskiego.

 

Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu zaprasza w najbliższą sobotę 18 maja na Noc Muzeów! W ten wiosenny wieczór organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Koncerty, wystawy, promocja albumu prezentującego kolekcję prac Jacka Malczewskiego, pokazy mody, warsztaty astronomiczne....

Na początek otwarcie jubileuszowej wystawy - przegląd największych , najpiękniejszych i najsłynniejszych eksponatów, jakie do tej pory pokazywano w Muzeum im. Jacka Malczewskiego.

Gabinet Numizmatyczny przygotował z tej okazji wystawę "Numizmatycy na medalach." Osoby, które tego wieczoru przyniosą swoje monety mogą liczyć na bezpłatną ekspertyzę z wyceną.

Wernisaż uświetni recital Jerzego Połomskiego, znanego i cenionego artysty poczodzącego z Radomia, który z sentymentu do naszego miasta zgodził się wystąpić nieodpłatnie. Tego wieczoru usłyszymy też utalentowaną radomiankę - Marcelinę Kopyt.
Na dziedzińcu odbędzie się pokaz mody przygotowany przez Zespół Szkół Odzieżowych Stylizacji i Usług. Planowana jest też licytacja prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych. Dział Przyrody zaprasza na warsztaty astronomiczne połączone z pokazem Camera Obscura, prowadzone przez członków warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii.

Jak co roku, ciekawscy będą mogli zajrzeć do Pracowni Konserwacji Dzieł Sztuki. Do godziny 1 w nocy możecie zwiedzać muzeum ile dusza zapragnie!

Wstęp wolny!

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2022 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4361289

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska