dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Bezpłatne szkolenia

logo razem dla radomkiBezpłatne szkolenia z działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” zaprasza na bezpłatne szkolenia z działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej. Szkolenia skierowane są do mieszkańców gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wolanów, Wieniawa, Zakrzew; do osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej; do rolników zainteresowanych prowadzeniem działalności pozarolniczej, oraz do przedsiębiorców z terenów wiejskich chcących rozwijać swoje firmy.

Szkolenia odbędą się w terminie:

  • 05.05.2011 r. - Szkolenie z zakresu „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” w Domu Ludowym w Cerekwi w Gminie Zakrzew, godz. 10:00-15.00.
  • 06.05.2011 r. - Szkolenie z zakresu: „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” w Urzędzie Gminy w Przytyku , ul. Zachęta 57– sala obrad Rady Gminy, godz. 10:00-15.00.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą, się w jaki sposób napisać prawidłowo wniosek i budżet, tak aby uniknąć problemów przy późniejszym jego rozliczaniu. Omówione zostaną konkretne pomysły na założenie własnej działalności pod katem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju i Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013.

Zapewniamy profesjonalnego trenera, bezpłatne materiały szkoleniowe, poczęstunek.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniach przyjmowane są do dnia 4 maja 2011 r. telefonicznie pod nr 048 38 58 996 lub mailowo na adres: zarzad@razemdlaradomki.pl.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278341

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska