dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Transmicja na żywo

towarzystwo przyrodnicze bocianTowarzystwo Przyrodnicze "Bocian" zaprasza do oglądania transmisji na żywo z gniazda sokołów pustułek, która zamieszczona jest na stronie: http://www.bocian.org.pl/kamera

14 kwietnia2011, M. Grzeniewski i A. Tarłowski zainstalowali w Pruszkowie kamerkę, dzięki której, mamy nadzieję podglądać, losy pary pustułek. W miejscu które wybraliśmy, pustułki miały lęg w ubiegłym roku. Jest to wnęka okienna na czwartym piętrze bloku mieszkalnego.

 W miejscu gdzie zamontowano kamerkę para pustułek pojawiła się 21 kwietnia. Ptaki pilnują stanowiska. Na miejscu częściej obserwujemy samicę, która w żwirku, wysypanym we wnęce okiennej "wykopuje" dołek na jajka. Samiec dokarmia samicę - przynosi jej do gniazda np. jaszczurki, norniki i inne mięsko.
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281062

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska