dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Przewodnik Nad rzeką Radomką

przewodnikZachęcamy do lektury przewodnika "Nad Rzeką Radomka" wydanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu i sfinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Tematem wydawnictwa jest rzeka Radomka, która płynie w południowej części województwa mazowieckiego. Na całym odcinku zachowała swój naturalny charakter.

Kto choć raz tu wędrował, ten uległ urokowi krajobrazów naturalnych, w niewielkim stopniu zmienionych przez człowieka.

Publikacja jest częścią projektu Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu: "Edukacja społeczności lokalnej na rzecz zrównoważonego rozwoju'. Zadanie to w 2007 r. jest dofinansowane z NFOŚiGW oraz WFOŚiGW.

Projekt ten skierowany jest do społeczności regionu radomskiego, między innymi do mieszkańców gmin położonych nad Radomką, głównie dzieci i młodzieży szkolnej, przedstawicieli samorządów i przedsiębiorstw.

Ukazując piękno przyrody, kultury, historii tego pięknego miejsca, pragniemy zaktywizować społeczność lokalną do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska przyrodniczego, jak również do ożywienia gospodarczo - kulturalnego tego regionu w zgodzie z zasadami ekorozwoju.

Zapraszamy nad Radomkę i życzymy miłej lektury.

Centrum Edukacji Ekologicznej
26-600 Radom, ul. Wośnicka 125
tel. (48) 340 22 84

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281125

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska