dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Justyna Kowalczyk poleca Małopolskę zimą

Justyna Kowalczyk poleca Małopolskę zimąJustyna Kowalczyk promuje aktywną turystykę i zimowe atrakcje województwa małopolskiego w ramach kampanii "Małopolska w akcji" prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Jeszcze w 2010 roku samorząd województwa wystartował z nową kampanią promocyjną regionu pn. "Małopolska w akcji", której twarzami są znani sportowcy związani z Małopolską. Akcja jest prowadzone przede wszystkim za granicą. Jedną z twarzy kampanii jest polska olimpijka, która poleca zimowe atrakcje regionu. Do odkrywania uroków Małopolski władze regionu chcą szczególnie zachęcić Włochów i mieszkańców krajów skandynawskich. A to z uwagi na popularność w tych krajach dyscyplin sportu reprezentowanych przez sportowców zaangażowanych w kampanię.

Częścią kampanii promocyjnej, której patronuje Justyna Kowalczyk, jest cyfrowy przewodnik "Małopolska zimą" przygotowany na platformy iPhone i Android w językach polskim i angielskim. Przewodnik dla miłośników białego szaleństwa, stworzony przez firmę Amistad, można bezpłatnie pobrać poprzez stronę internetową: www.discover.malopolska.pl. Prezentuje nie tylko najlepsze ośrodki narciarskie regionu z dokładnymi mapami tras, ale także najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne okolic. Amatorzy turystyki narciarskiej znajdą w nim kolorowe mapy stoków poszczególnych centrów zimowych, dokładne informacje o wyciągach, trasach i atrakcjach towarzyszących, zdjęcia ze stoków i wiele innych informacji turystycznych. Od momentu uruchomienia aplikacji (20 grudnia 2010) przewodnik pobrało już blisko tysiąc turystów - internautów.

Więcej informacji na stronie: www.polskaturystyczna.pl

 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280974

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska