dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Konkurs fotograficzny: Rolnik – człowiek sukcesu

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Rolnik – człowiek sukcesu”, który ma na celu pokazanie dokumentacji fotograficznej zmian, które zaszły na polskiej wsi, zwłaszcza od czasu odejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Prace powinny ukazywać rolników, korzystających z nowoczesnych maszyn i urządzeń, hodowle z zwierząt w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach, prace polowe itp. Mile widziane będą też prace ilustrujące życie kulturalne i społeczne współczesnej wsi polskiej oraz fotografie pokazujące piękno krajobrazów wiejskich.

Fotografie które otrzyma Agencja będą wykorzystywane w działaniach promocyjnych pokazujących efekty osiągnięte w rolnictwie i przetwórstwie żywności, dzięki dobremu wykorzystaniu środków wypłaconych w ramach Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej. Konkurs trwa do 30.09.2011 r. Do wygrania nagrody atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Więcej informacji www.arimr.gov.pl

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278225

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska