dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Motoserce w Radomiu

W sobotę, 9 maja, odbędzie się VII Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa "Motoserce" połączona z VIII Radomską Wiosną Motocyklową. Jak co roku nie zabraknie atrakcji, na które zapraszają motocykliści z klubu motocyklowego The Irons MC Poland.
Celem akcji jest zbiórka krwi dla osób poszkodowanych w wypadkach drogowych, a także zwrócenie uwagi na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Do tej pory, dzięki sześciu edycjom do szpitali trafiło łącznie 18.283 litry krwi.

W sobotę setki osób będą pracowały nad pozyskaniem jak największej ilości chętnych do oddania krwi. Radomscy motocykliści mają na to sprawdzony sposób. Co roku na deptaku robią imprezę, na której jest mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Na ulicy Żeromskiego w Radomiu stanie scena i ambulans. Krew będzie można oddać w gmachu Urzędu Miejskiego oraz w mobilnym punkcie poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w godzinach od 11 do 17. Wszyscy, którzy oddadzą krew, wezmą udział w losowaniu nagród niespodzianek. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku jeden z krwiodawców odjechał nowiutkim skuterem.

Program:
11:00 Msza Św. W Kościele MBC ul. Wernera
Od 11:00 zbiórka krwi ( plac Corazziego)
12:00 Parada motocyklowa ulicami miasta
13:00 oficjalne otwarcie
13:15-17:00 Występy artystyczne, konkursy dla motocyklistów i dzieci, pokazy ratownictwa drogowego i medycznego w wykonaniu PSP, Pogotowia Ratunkowego i Policji
17:00 Losowanie nagród dla Honorowych Dawców Krwi
17:30 - Zakończenie

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279715

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska