NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Motel Sielanka w Zbożennej

Motel „Sielanka’ znajduje się w Zbożennej k/Przysuchy przy trasie Radom- Piotrków Trybunalski. Od 1994 roku zaprasza swoich gości w malownicze rejony rzeki Radomki. W jego otoczeniu znajdują się stawy rybne gdzie każdy może sprawdzić się jako wędkarz.

Motel prowadzi restaurację i zajmuje się organizacją rozmaitych przyjęć okolicznościowych ,zapewniając rodzinną atmosferę i wyśmienitą tradycyjną kuchnię polską .Oferuje bogaty wybór ryb smażonych. Teren wokół jest specjalnie zaaranżowany, aby umilić Państwu pobyt i zachęcić do odpoczynku na świeżym powietrzu : np. w altanie z miejscem do grilowania lub tarasie widokowym nad rzeką. Znajduje się tam duży parking z monitoringiem. W motelu znajdują się trzy sale konsumpcyjne, które specjalizują się w daniach ze świeżych ryb pochodzących w większości ze stawów znajdujących się w pobliżu. Można w nich również zorganizować kameralne spotkania.

W obiekcie znajduje się również duża klimatyzowana sala, w której można zorganizować przyjęcie dla 180 osób. Wieloletnie doświadczenie, dosmakowana kuchnia oraz miła i fachowa obsługa zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Restauracja zaprasza Państwa codziennie w godz. 10.00-22.00
Dla zainteresowanych dłuższym pobytem w Motelu „Sielanka” znajduje się 25 miejsc noclegowych w 12 pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę i jest wyposażony w TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.
 

Zbożenna 196
26-400 Przysucha

tel.: 48 675 31 50
tel. kom.: 693 334 485

www.motelsielanka.pl

 

 

 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew
dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Strona internetowa Stowarzyszenia LGD "Razem dla Radomki" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji"; w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4161362

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska