dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Na początek bardzo długiego weekendu: Monika Borzym u Gombrowicza

Zapraszamy na koncert Moniki Borzym, która w najbliższą niedzielę wystąpi w Muzeum Witolda Gombrowicza. Artystka zaśpiewa standardy jazzowe, a towarzyszyć jej będą: Tomasz Krawczyk – gitara, Andrzej Święs – kontrabas.

MONIKA BORZYM jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a także wokalistyki jazzowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczyła się także w Stanach Zjednoczonych (w John Jersey High School), była stypendystką University of Miami Frost School of Music.

Podczas Jazz Jamboree w 2009 roku została zaproszona przez Michała Urbaniaka do wspólnego koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej. Miała wtedy 19 lat. Brawurowy występ zachwycił publiczność, a międzynarodowa wytwórnia muzyczna zaproponowała jej pierwszy kontrakt.

Dotychczas nagrała cztery płyty: „Girl Talk” i „My Place” uzyskały status platynowych. "Back to the Garden" - trzeci krążek artystki, to nowe interpretacje piosenek kanadyjskiej legendy: Joni Mitchell. Płyta doceniona została przez krytyków muzycznych i fanów Joni na całym świecie. Czwarty album - "Jestem Przestrzeń" to wydana z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego płyta z kompozycjami młodego pianisty i kompozytora Mariusza Obijalskiego do tekstów Anny Świrszczyńskiej.

Wszystkich, którzy chcą posłuchać tej niezwykle utalentowanej wokalistki, zapraszamy do Muzeum Witolda Gombrowicza 29 kwietnia 2018 r. o godzinie 17.00.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli: zbiórka na przystanku Chrobrego/ Czysta (kier. Michałów) o godz. 16.20. Powrót po koncercie.

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4281057

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska