dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

Mistrzostwa Polski w Wakebordingu w Domaniowie.

Domaniów, Januszkowice, Margonin i Giżycko – tam odbędą się najważniejsze krajowe zawody wakeboardowe w 2015 roku. Wakeboarding to coraz bardziej popularny sport w naszym kraju. W Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego zarejestrowanych jest już prawie 200 zawodników (z licencjami), a nasi najlepsi riderzy z powodzeniem zaczynają rywalizować z europejską czołówką.

27 czerwca w Domaniowie rozdane zostaną pierwsze w 2015 roku medale Mistrzostw Polski. Tam toczyć się będzie rywalizacja za motorówką. Dwa tygodnie później w Januszkowicach (9-12.7) odbędą się Mistrzostwa Polski na dużym wyciągu. W lipcu czeka nas też Puchar Polski w Wakeboardzie za wyciągiem, który podobnie jak w poprzednim sezonie zawita do Margonina (17-18.07). 12 września, w Giżycku ostatni ważny akcent sezon – Mistrzostwa Polski za wyciągiem 2.0.

Wakeboard staje się też coraz popularniejszą formą rekreacji. Przede wszystkim dzięki nowoczesnej infrastrukturze. W Polsce mamy już około 40 wyciągów do wakeboardu i narciarstwa wodnego (duże wyciągi oraz systemy dwusłupowe). To daje ogromne możliwości miłośnikom aktywnego wypoczynku nad wodą i pływania na jednej lub dwóch deskach niemal w każdym regionie naszego kraju.

Harmonogram:
• 10.00-11.00 Rejestracja
• 11.00-11.15 Riders meeting
• 11.30-13.00 Eliminacje
• 13.00-14.00 Półfinały
• 14.00-15.00 Finały
• 16.00 Rozdanie medali Mistrzostw
• 19.00 Afterparty


 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279868

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska