dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2015

Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję już w maju w „Łaźni” w Radomiu. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 18 kwietnia 2015 r.

Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję już w maju w „Łaźni” w Radomiu. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 18 kwietnia 2015 r.

XXII Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję odbędzie się już 15 - 17 maja w Radomiu. Organizatorem wydarzenia jest "Łaźnia" - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria. Celem turnieju jest m. in. popularyzacja piosenki artystycznej, zarówno poezji śpiewanej, jak i piosenki aktorskiej, propagowanie poezji polskiej o wysokich walorach artystycznych, a także doskonalenie warsztatu artystycznego i konfrontacja dokonań twórczych.

Czy produkt tradycyjny jest atrakcyjny? Relacja telewizyjna ze szkolenia organizowanego przez LGD.

Czy produkt tradycyjny jest atrakcyjny? Relacja telewizyjna ze szkolenia organizowanego przez LGD.

Czy produkt tradycyjny jest atrakcyjny? Na tak zadane pytanie odpowiedź znajdą Państwo w reportażu przygotowanym przez Telewizję Dami, która odwiedziła organizowane w miniony piątek przez nasze Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” warsztaty z produkcji serów oraz szkolenie pn. „Produkt tradycyjny jako element podnoszenia atrakcyjności turystycznej regionu”.

Nie tylko „Bombonierka”. Koncert Basi Stępniak-Wilk w Muzeum Witolda Gombrowicza.

Nie tylko „Bombonierka”. Koncert Basi Stępniak-Wilk w Muzeum Witolda Gombrowicza.

Basia Stępniak-Wilk wystąpi w Muzeum Witolda Gombrowicza w najbliższą niedzielę, 29 marca. Artystka, znana radomianom jako laureatka „Złotego Prysznica”, we Wsoli zaśpiewa nie tylko słynną „Bombonierkę”, ale także teksty Gałczyńskiego. Publiczność kojarzy Basię Stępniak-Wilk przede wszystkim z piosenką opowiadającą o rozpakowywaniu czekoladek, śpiewaną w duecie z Grzegorzem Turnauem oraz z nastrojowej i poetyckiej „Krainy Łagodności”. Warto jednak przypomnieć, że artystka swoją muzyczną karierę rozpoczęła właśnie w Radomiu, zdobywając w 1995 roku „Złoty Prysznic” na Turnieju Śpiewających Poezję „Łaźnia”.

Kiełbasa Wiejska Zdziechowska oraz Zakrzewska Kiełbasa Jałowcowa  na Liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zapraszamy na spotkanie „Produkt tradycyjny jako element podnoszenia atrakcyjności turystycznej regionu”

Kiełbasa Wiejska Zdziechowska oraz Zakrzewska Kiełbasa Jałowcowa na Liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zapraszamy na spotkanie „Produkt tradycyjny jako element podnoszenia atrakcyjności turystycznej regionu”

Kiełbasa Wiejska Zdziechowska oraz Zakrzewska Kiełbasa Jałowcowa– to kolejne produkty po Salcesonie Wizytowym i Szynce Zdziechowskiej produkowane w Gospodarstwie Rolnym Elżbiety i Wojciecha Pysiak ze Zdziechowa, które zostały wyróżnione tytułem Produktu Tradycyjnego Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W związku z uroczystym wręczeniem wyróżnienia zapraszamy w piątek 27 marca 2015 r. na godzinę 10.00 do Gminnego Centrum Informacji, Edukacji i Kultury w Zakrzewie na spotkanie np. „Produkt tradycyjny jako element podnoszenia atrakcyjności turystycznej regionu” podczas którego przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego, producenci markowych produktów przedstawią zagadnienia związane z budową sieci dziedzictwa kulinarnego oraz kształtowaniem produktów lokalnych i tradycyjnych

Strona 1 z 5 [ 1 2 3 4 5 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4216973

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska