dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2014

MŁODOŚĆ I ... - pokaz teatralny w Kozienicach

MŁODOŚĆ I ... - pokaz teatralny w Kozienicach

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na pokaz teatralny „Młodość i...”, który odbędzie się w dniu 16 marca 2014r. (niedziela) o godz. 15.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).

Konkurs grafiki komputerowej w Radomiu. Moje spotkanie z bajkami Leszka Kołakowskiego

Konkurs grafiki komputerowej w Radomiu. Moje spotkanie z bajkami Leszka Kołakowskiego

Zapraszamy do udziału w IV Konkursie Grafiki Komputerowej, adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Radom i powiatu oraz uczniów radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczny konkurs ma na celu przedstawienia prac związanych z tematyką „Moje spotkanie z bajkami Leszka Kołakowskiego”. Celem konkursu jest propagowanie kształcenia informatycznego, rozwijanie zainteresowań graficznych uczniów, budowanie poczucia tożsamości regionalnej oraz poszerzenie wiedzy o filozofię i jego twórczości.

Barokowe skrzypce w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej.

Barokowe skrzypce w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej.

W niedzielę 15 marca o godz. 18:00 na Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego odbędzie się koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej "Barokowe skrzypce", który poprowadzi znakomity artysta Zbigniew Pilch. Koncert "Barokowe skrzypce" uświetni swoją obecnością i talentem Zbigniew Pilch, który jest nie tylko skrzypkiem i dyrygentem, ale także wykładowcą akademickim. To artysta o niezwykle szerokich zainteresowaniach, które obejmują całość muzyki instrumentalnej od XVI do XXI wieku. Gra na skrzypcach barokowych i współczesnych, altówce i violi d'amore. Owa wszechstronność znajdzie swój wyraz w programie tego pięknego koncertu, przesyconego trzema barwami baroku.

Konkurs na Palmę Wielkanocną!

Konkurs na Palmę Wielkanocną!

Muzeum Wsi Radomskiej ogłasza konkurs na przygotowanie tradycyjnej palmy wielkanocnej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 19 marca 2014 r. o godzinie 15.00.

Strona 4 z 7 [ « 1 2 3 4 5 6 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4278378

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska