dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2014

Muzyka Zakorzeniona

Muzyka Zakorzeniona

Muzyka zakorzeniona to projekt autorstwa Piotra Baczewskiego, mający na celu dokumentację i upowszechnianie tradycyjnej muzyki polskiej wsi. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia przygotowanych w ramach projektu relacji filmowych, związanych z pięknem naszej kultury, przedstawiających wiejskich muzyków ludowych dostępnych na stronie internetowej inicjatywy

Jazzowo w Amfiteatrze: Anna Serafińska & Groove Machine

Jazzowo w Amfiteatrze: Anna Serafińska & Groove Machine

Anna Serafińska wystąpi 21 marca w radomskim Amfiteatrze z doskonałymi muzykami prezentując utwory z płyty „Anna Serafińska GROOVE MACHINE”. Jest to wybuchowa mieszanka nowoczesnego jazzu łącząca utwory multijęzyczne i multistylowe, zarówno z tekstem, jak i w pełni instrumentalne. Ich stylistykę sama wokalistka opisuje jako vocal fusion. Początek koncertu o godzinie 19.00.

5.4.2014 Patriotyczny Rajd Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych Radom - Niedabyl - Radom

5.4.2014 Patriotyczny Rajd Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych Radom - Niedabyl - Radom

Zapraszamy na Patriotyczny Rajd Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych, Radom – Niedabyl – Radom, który odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2014 r. – w hołdzie bohaterowi powstania styczniowego – Dionizemu Czachowskiemu w 204 rocznicę urodzin. Projekt organizowany jest w ramach ogólnopolskiego, autorskiego projektu Roberta Grudnia „Każdemu marzy się wolność”.

Koncert poezji śpiewanej w Radomiu. 20 marca 2014 r.

Koncert poezji śpiewanej w Radomiu. 20 marca 2014 r.

Zapraszamy Państwa na koncert zespołu U Studni. , który odbędzie się w dniu 20 marca o godzinie 19.00 w kościele przy ul. Grzybowskiej 22. Jak podkreślają członkowie zespołu "U studni", w relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkanie z nimi to spotkanie u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Już 20 marca będziemy mogli w Radomiu zaczerpnąć z tej studni bogatej w poezję.

Strona 3 z 7 [ « 1 2 3 4 5 6 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4262003

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska