dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2014

Nowicki mówi Twardowskiego

Nowicki mówi Twardowskiego

Muzeum Witolda Gombrowicza w najbliższą niedzielę zaprasza na spektakl literacko-muzyczny „Z obłoków na ziemię” przygotowany przez Jana Nowickiego, na który złożą się teksty Bolesława Leśmiana, ks. Jana Twardowskiego, Karola Wojtyły, Jana Nowickiego. Na spektakl oprócz wierszy tych poetów składa się oryginalna muzyka jazzowa autorstwa Marka Stryszowskiego i Cezarego Chmiela, którzy wraz z Tomaszem Kudykiem towarzyszyć będą na scenie Janowi Nowickiemu.

Szkolenie warsztatowe z Małych Projektów. 1.04.2014 r. – Zakrzew.

Szkolenie warsztatowe z Małych Projektów. 1.04.2014 r. – Zakrzew.

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie warsztatowe organizowane przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, mające na celu przedstawienie informacji na temat przygotowania wniosku o przyznanie pomocy dla działania „Małe Projekty” – Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014 r.

Festiwal Chlebów Świata.

Festiwal Chlebów Świata.

W dniach 21-23 marca 2014 roku w Warszawie organizowany jest Festiwal Chlebów Świata. Odbędzie się w gmachu Zespołu Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego przy ul. Ratuszowej 13. Głównym celem Festiwalu Chleba Świata jest promocja chleba, oraz ukazanie jego powszechności i różnorodności. Wśród wystawców jest również reprezentant naszego Stowarzyszenia – Piekarnia Wacyn. Impreza będzie się składała się z dwóch segmentów: pierwszy to prezentacja wypieków pieczywa według receptur kultywowanych w różnych częściach świata, drugi to ekspozycja producentów pieczywa oraz związanych z piekarnictwem produktów.
Chleby z całego świata

37 Radomska Wiosna Literacka

37 Radomska Wiosna Literacka

Wraz z rozpoczęciem wiosny, zapraszamy na 37 Radomską Wiosnę Literacką. Od 1 do 4 kwietnia obchodzić będziemy takie nasze, radomskie święto literatury. Do udziału w tegorocznej Wiośnie zaproszeni zostali pisarze, którzy w ostatnim czasie zdobyli ważne polskie nagrody literackie, np. Paszport "Polityki", Nagrodę Literacką Gdynia (przyznawane twórcom piszącym dla dorosłych odbiorców), Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego (jeśli o twórczość dla dzieci i młodzieży chodzi). Organizatorom, czyli Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu udało się tak dobrać gości, że każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci, nastolatki, młodzież, jak i dorośli miłośnicy poezji, literatury faktu i reportażu oraz prozy współczesnej.

Strona 2 z 7 [ « 1 2 3 4 5 .. 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4279797

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska