dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

 Archiwum Marzec 2014

Muzyczny Powiew Wiosny w Łaźni.

Muzyczny Powiew Wiosny w Łaźni.

ŁAŹNIA - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria zaprasza na niezwykły koncert w wykonaniu studentów ostatniego roku Akademii Muzycznej w Gdańsku.

37 Radomska Wiosna Literacka

37 Radomska Wiosna Literacka

Wraz z rozpoczęciem wiosny, zapraszamy na 37 Radomską Wiosnę Literacką. Od 1 do 4 kwietnia obchodzić będziemy takie nasze, radomskie święto literatury. Do udziału w tegorocznej Wiośnie zaproszeni zostali pisarze, którzy w ostatnim czasie zdobyli ważne polskie nagrody literackie, np. Paszport "Polityki", Nagrodę Literacką Gdynia (przyznawane twórcom piszącym dla dorosłych odbiorców), Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego (jeśli o twórczość dla dzieci i młodzieży chodzi). Organizatorom, czyli Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu udało się tak dobrać gości, że każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci, nastolatki, młodzież, jak i dorośli miłośnicy poezji, literatury faktu i reportażu oraz prozy współczesnej.

Zapytanie ofertowe – Organizacja wyjazdów szkoleniowych

Zapytanie ofertowe – Organizacja wyjazdów szkoleniowych

Zapraszamy do składania ofert w ramach ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” zapytanie ofertowego dotyczące organizacji wyjazdów szkoleniowych dla członków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”.

Slam poetycki w Kozienicach!

Slam poetycki w Kozienicach!

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza do udziału w V Kozienickim Slamie Poetyckim, który odbędzie się w dniu 29 marca 2014 r. o godz.17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury (ul. Al 1 Maja 8).

Strona 1 z 7 [ 1 2 3 4 .. 7 » ]

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4224057

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska